To oczywiście oferta nieporównywalna do standardu z rowerowymi kurierami. NOBU w zamówieniu dostarcza także wiadomość od szefa kuchni Yannicka Lohou, sygnowane marką pałeczki, a dostawa odbywa się samochodami BMW serii X7. Dochodzi nawet playlista z utworami granymi w restauracji. Ceny w menu zaczynają się od 35 zł, a minimalna wartość zamówienia to 350 zł.

- Chcieliśmy zaproponować naszym gościom coś nowego, nieco innego niż standardowa możliwość zamówienia jedzenia na wynos - mówi Anthony Campaniaris, general manager Nobu Warsaw. - Nasi goście, poza kuchnią, cenią sobie niezwykłą atmosferę restauracji, którą tworzy otwarta i profesjonalna obsługa oraz muzyka serwowana przez DJa. Dlatego naszym celem było odtworzenie tych elementów na intymnym, domowym gruncie – dodaje.

Jedzenie z restauracji Nobu będzie dowożone na terenie Warszawy i okolic najnowszymi samochodami BMW X7. Dodatkowo, goście otrzymają specjalną audio wiadomość od szefa kuchni restauracji – Yannicka Lohou. Za pomocą kodu QR dołączanego do zamówienia będzie można odsłuchać playlisty przygotowanej specjalnie na tę okazję przez warszawskiego DJa współpracującego na stałe z restauracją – Mike'a Konstantego.

W menu znajdziemy m.in. wołowinę Wagyu, sałatkę sashimi z tuńczykiem i dressingiem Matsuhisa, sashimi New Style z łososia, homara z sosem wasabi pepper czy chilijskiego okonia morskiego umami.

Wybierając najpopularniejsze i najsmaczniejsze dania, naszym priorytetem było, aby nie straciły na jakości w drodze do domu naszych Gości. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wrażenia dotyczące jedzenia pozostały tak dobre, jak te podczas pobytu w restauracji – zapewnia Yannick Lohou, szef kuchni Nobu Warsaw.

Menu w ramach Nobu To You dostępne jest codziennie od 16:00 do 21:30. Dania zamawiać można telefonicznie już godziny 7:00.