Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi, wziął udział w programie „Kryptonim szef", przygotowanym dla TVP1 (odcinek zostanie wyemitowany w środę o 20:25). Szef słupskiej firmy będzie musiał opuścić luksusowe biuro i zatrudni się w swojej firmie na stanowiskach sprzedawcy, kaletnika oraz pracownika magazynu komponentów (fleki, obcasy, podeszwy, etc.). „Tomasz Malicki przejdzie spektakularną metamorfozę, aby żaden z pracowników nie mógł go rozpoznać. Peruka, broda i okulary całkowicie odmienią prezesa spółki" - czytamy w opisie programu.

- Zdecydowałem się na udział w programie, żeby zobaczyć, jak w rzeczywistości funkcjonujemy. Chcę sprawdzić, co w naszej firmie działa prawidłowo, a co ewentualnie trzeba poprawić. Jeżeli wyjdą jakieś negatywne rzeczy, to chcielibyśmy jak najszybciej takie rzeczy rozwiązać i wdrożyć zmiany - mówi Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi.

Emitowana przez TVP seria liczy 10 odcinków, w każdym z nich widzowie będą śledzić kamerą losy innej firmy i szefa, który odważył się odrzucić na chwilę wygodne życie i skupić na swoich pracownikach, aby udoskonalić działanie swojego przedsiębiorstwa. „Szef, próbując wykonywać ich obowiązki zobaczy ile wysiłku trzeba w to włożyć, dowie się też, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić". Do tej pory w programie wzięli szefowie takich firm jak Atlas, Piotr i Paweł czy Sphinx.