Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie

Po roku i dwóch zakończonych sukcesem warszawskich edycjach semKRK powraca do Starej Zajezdni w wersji BIG! Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie, aby zdobywać wiedzę, dzielić się doświadczeniami i dobrze bawić. Merytoryczne wystąpienia, spotkania z przedstawicielami firm, zaawansowane warsztaty dla specjalistów i AfterParty w sercu Kazimierza – co jeszcze czeka na uczestników wydarzenia?

Publikacja: 08.05.2024 09:00

Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym wydarzenia

Merytoryka najwyższych lotów

Na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach. 

Lista prelegentów wciąż się powiększa – wśród nich znajdują się już m.in.:

 • Witold Wrodarczyk, CEO w Adequate,
 • Kamila Kotowska, Trenerka Wystąpień Publicznych i Behavior-Led Marketingu,
 • Sebastian Heymann, Doświadczony Specjalista SEO #RDE,
 • Sławomir Borowy, Właściciel w Asante,
 • Paweł Sokołowski, Co-founder Contadu & Clusteric,
 • Amrita Lal, Senior Client Solutions Manager w LinkedIn,
 • Bastian Grimm, CEO w Peak Ace AG,
 • Adriaan Dekker, Owner w Dertien11,
 • Marcin Kordowski, CEO w Kordowski Digital,
 • Wojciech Popiela, CEO w Webmetric
 • Wiktoria Czarnecka, Właścicielka w Sztyblety PR,
 • Anna Tratnerska, Director of Performance Marketing & Analytics w AdVIST.

Kolejne nazwiska będą pojawiać się na stronie internetowej wydarzenia, a także Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do ich obserwowania! 

Wyjątkowe Call4Papers

Podczas tej edycji ponownie odbywa się Call4Papers. Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów – chętni do wystąpienia na imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a organizator publikuje w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają nazwisk występujących, którzy stoją za wybranymi tematami. W ten sposób nowe twarze mają szansę na pokazanie się na scenie. 

Zwycięzców jest wielu – w sumie 4 osoby wystąpią na deskach Starej Zajezdni (2 w formie pełnego wystąpienia i 2 w formie sprintu). Ponadto 2 osoby wystąpią na webinarze rozgrzewkowym poprzedzającym barcamp.

Rozdanie prestiżowych nagród

Edycja BIG to także wręczenie statuetek semKRK Awards już po raz siódmy. Wyróżniają one najlepsze kampanie SEO, Google Ads i E-commerce przeprowadzone na polskim rynku w ostatnim roku. Przyznają je doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem – byli prelegenci semKRK. Zgłoszenia wciąż są otwarte – każda firma może przesłać case study. 

Praktyczna wiedza dla zaawansowanych

semKRK poprzedzają warsztaty Google Ads & Analytics oraz SEO. To dwa dni wypełnione wiedzą przekazywaną przez ekspertów w branży. Podczas spotkań online uczestnicy nie tylko doskonalą swój warsztat, ale też na bieżąco komunikują się z prowadzącymi – zadają pytania, komentują, dyskutują. Dzięki temu informacje, jakie wynoszą, są jeszcze bardziej dostosowane do prowadzonych przez nich działań. 

Wiedza, networking, rozrywka

Nie samą wiedzą marketer żyje – równie ważna jest sieć kontaktów, dlatego podczas wydarzenia organizator zapewnia świetne warunki do networkingu. Długie przerwy, strefa chillu przed Starą Zajezdnią i AfterParty (niekiedy trwające do rana) sprzyjają nie tylko nawiązywaniu nowych znajomości, ale też wymianie doświadczeń czy najlepszych praktyk. 

O organizatorze

DevaGroup to agencja z wieloletnim doświadczeniem w SEM i SEO. Od 9 lat organizuje semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Uczestnicy wielokrotnie zapełnili m.in. Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie. W listopadzie 2023 r. po raz pierwszy konferencja odbyła się w Warszawie (pod nazwą semWAW). 

DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży, a także chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na imprezach można spotkać wielu sponsorów, którzy przygotują niesamowite oferty, opowiedzą o swoich narzędziach i zapewnią świetną atmosferę.

Najważniejsze linki 

Strona internetowa:
https://semkrk.pl/
Kup bilety:
https://app.easycart.pl/checkout/devagroup/semkrk22-big

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym wydarzenia

„Rzeczpospolita” jest patronem medialnym wydarzenia

Merytoryka najwyższych lotów

Pozostało 98% artykułu
Biznes
Poczta Polska. Czy związki zawodowe dobiją spółkę?
Biznes
Branża recyklingowa widzi światełko w tunelu
Biznes
Taryfy uderzą w wyceny spółek energetycznych?
Biznes
Rolnicy oczekują zmian
Materiał Promocyjny
Technologia na etacie
Biznes
Rosyjska „stolica spa” powstanie za polską granicą
Materiał Promocyjny
Jak sztuczna inteligencja może być wykorzystywana przez przestępców cybernetycznych?