Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 13.09.2025 04:42 Publikacja: 10.03.2022 17:01
Foto: Bloomberg
„Rio Tinto jest w trakcie zerwania wszelkich stosunków handlowych z jakimikolwiek rosyjskimi podmiotami” – podała spółka w oświadczeniu, cytowanym przez Bloomberga.
Rio Tinto jest też największym producentem węgla na świecie. Bazuje na obfitych, surowcowych złożach Australii. Firma nie posiada aktywów operacyjnych ani pracowników pracujących w Rosji i Ukrainie, ale koncern Rusal objętego sankcjami oligarchy Olega Deripaski posiada 20 proc. udziałów w Queensland Alumina Ltd, spółce joint venture z Rio Tinto.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Akcja amerykańskich służb imigracyjnych w zakładzie Hyundaia w USA opóźni otwarcie fabryki co najmniej o dwa mie...
Polska przyspiesza zakupy systemów antydronowych, niemieccy eksporterzy obawiają się spadku konkurencyjności, a...
Monopol państwa w organizowaniu gier losowych i tych w kasynie internetowym powinien być zachowany. Tak samo jak...
Elon Musk stracił pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Na szczyt zestawienia wskoczył założyci...
Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną, rząd ogłosił strategię rozwoju kraju do 2035 roku, a Smy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas