Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 06:10 Publikacja: 24.02.2022 19:20
Foto: AFP
Rosyjski reżim zapewnia, że „Rosja jest częścią światowej gospodarki”, a zagranica powinna to zrozumieć. Jeżeli nie zrozumie i zacznie ograniczać dostęp do rynków, to Rosja sobie poradzi. Potulni szefowie koncernów zapewnili o swojej lojalności wobec reżimu.
"To, co się dzieje, jest środkiem wymuszonym. Nie pozostawiono nam szansy, aby zrobić inaczej. Zagrożenia bezpieczeństwa zostały stworzone tak, że nie można było zareagować innymi środkami" - powiedział Putin na spotkaniu z wielkim biznesem rosyjskim na Kremlu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Spółka, która startowała jako krajowy dostawca kart sportowych, w ostatnich latach przekształca się w międzynaro...
Niektóre playlisty Spotify od dawna są solą w oku tureckich władz. Tytuły są prowokacyjne i obraźliwe, dlatego t...
Unia i Chiny zaostrzają retorykę handlową po wizycie chińskiego ministra spraw zagranicznych. W Polsce pojawia s...
Kolejne już w Rosji zagrabienie prywatnego majątku przez reżim. Tym razem chodzi o producenta złota. Działania K...
Przedsiębiorcy za Odrą obawiają się, że ewentualne wprowadzenie poboru dodatkowo zmniejszy dostępność siły roboc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas