Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.07.2019 12:57 Publikacja: 25.07.2019 12:57
Foto: Bloomberg
Nissan poinformował, że do 2022 r. zmniejszy na świecie zatrudnienie o 12 500 pracowników (na 138 tys. w marcu 2018), aby pobudzić działalność firmy osłabionej skandalem z Carlosem Ghosnem.
Prezes Hiroto Saikawa wyjaśnił, że zasadnicze redukcje mocy produkcyjnych nastąpią w zagranicznych zakładach Nissana. Dodał, że bierze na siebie odpowiedzialność za dotrzymanie założeń finansowych firmy w 2022 r. i że nowe pokolenie szefów zostanie przygotowane do tego czasu, aby przejąć kierowanie firmą.
Chodzi o amunicję małokalibrową do pistoletów i karabinków. Skarżyska spółka właśnie zakończyła część inwestycji...
Tragiczna katastrofa lotnicza w Indiach, zaniedbania w polskim przemyśle zbrojeniowym oraz przełomowa zmiana pol...
Amerykańscy farmerzy, a także branża hotelarska i rekreacyjna mają dość przeprowadzanych przez administrację Don...
Rafał Dutkiewicz, były prezydent Wrocławia, złożył rezygnację z funkcji prezesa organizacji przedsiębiorstw. Wyb...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
ORLEN wyda rekordową kwotę 20 mln zł na wsparcie państwowych i ochotniczych jednostek straży pożarnej w całej Po...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas