Ruszyła 7. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Do 19 stycznia 2018 roku przyjmowane będą zgłoszenia do siódmej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu.

Publikacja: 04.01.2018 20:00

Ruszyła 7. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Zwycięzców w trzech kategoriach: sukces, wizja i innowacje oraz działalność społeczna, a także zdobywcę nagrody specjalnej poznamy podczas uroczystej gali 21 maja 2018 r. w warszawskim Ufficio Primo.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta ma obecnie trzech patronów. To Jan Wejchert, Jan Kulczyk i Andrzej Czernecki, nieżyjący już członkowie założyciele PRB. Każdy z nich odniósł nieprzeciętny sukces biznesowy. Wszyscy trzej potrafili wcielać swoje marzenia w życie, promować innowacyjność w biznesie, dzieląc się z innymi swoimi osiągnięciami. Od 2018 roku wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach: Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii sukces – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek; Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii wizja i innowacje – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej; Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii działalność społeczna – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym. Czwartym wyróżnieniem będzie Nagroda Specjalna PRB im. Jana Wejcherta – za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego.

Teraz 4 zł za tydzień dostępu do rp.pl!

Kontynuuj czytanie tego artykułu w ramach subskrypcji rp.pl

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Rzetelne informacje, różne perspektywy, komentarze i opinie. Artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Biznes
Wada respiratorów w USA. Philips zapłaci 1,1 mld dolarów
Biznes
Pierwszy maja to święto konwalii. Przynajmniej we Francji
Biznes
Żałosne tłumaczenie Japan Tobacco; koncern wyjaśnia, dlaczego wciąż zarabia w Rosji
Biznes
„Nowy gaz” coraz mocniej uzależnia UE od Rosji. Mocne narzędzie szantażu
Biznes
„Rzeczpospolita” po raz drugi przyzna — Orły ESG
Materiał Promocyjny
Dzięki akcesji PKB Polski się podwoił