Reklama
Rozwiń
Reklama

Trener rugby doradzi Goldmanowi

Australijczyk Eddie Jones, trener rugby, został powołany do rady doradczej banku Goldman Sachs w Japonii

Publikacja: 27.11.2015 16:59

Trener rugby doradzi Goldmanowi

Foto: Bloomberg

Urodzony na Tasmanii 55-letni szkoleniowiec w przeszłości prowadził m.in. narodowe drużyny Australii oraz Japonii. W ubiegłym tygodniu został trenerem angielskich rugbistów.

We wrześniu tego roku w spotkaniu grupy B rozgrywanego w Anglii Pucharu Świata w rugby Eddie Jones poprowadził drużynę Japonii do historycznego zwycięstwa nad RPA. Wynik ten okrzyknięto największą sensacją w historii turnieju. RPA to dwukrotny triumfator tych rozgrywek, a dla Japonii był to dopiero drugi wygrany mecz w PŚ.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
UniCredit wraca do Polski i chce rzucić wyzwanie lokalnym bankom
Banki
Ile podpisano ugód frankowych? Nowe, zaskakujące dane banków
Banki
Tyle zarobili członkowie zarządu NBP w 2024 r. Bank centralny podał kwoty
Banki
Revolut chce być bankiem. Planuje oddział w Polsce
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Banki
Wyniki BNP Paribas bez fajerwerków. Kursy w dół
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama