Spółka, wcześniej znana jako Number26, teraz oferuje rachunki w 17 państwach europejskich. Bank bazujący na aplikacji mobilnej rozszerza swoje usługi na Belgię, Estonię, Finlandię, Łotwę, Litwę, Luksemburg, Holandię, Portugalię i Słowenię.

Podobnie jak Atom Bank w Wielkiej Brytanii i GoBank w Stanach Zjednoczonych, N26 jest bankiem w pełni mobilnym. Otwarcie w nim rachunku zajmuje jedynie osiem minut i robi się to, pobierając aplikację na urządzenia z systemem iOS lub Android. Identyfikacja klienta odbywa się przez wideorozmowę i wymagane jest do niej pokazanie paszportu. Po weryfikacji klient może przelać pieniądze na darmowe konto bankowe i otrzymać kartę MasterCard.

Bank działa obecnie w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Irlandii i na Słowacji. We Francji korzystanie z usług banku jest chwilowo ograniczone, ale prawdopodobnie zostanie ponownie w pełni otwarte w lutym.

N26 otrzymał licencję bankową w lipcu i zdobył 200 000 klientów na ośmiu rynkach. Bank twierdzi, że jego celem jest „świadczyć usługi wszystkim Europejczykom w ciągu następnych kilku lat”.