Reklama

Deutsche Bank szuka młodych talentów na Twitterze

Deutsche Bank stawia na media społecznościowe jako kluczowy kanał pozyskania młodych pracowników.

Aktualizacja: 10.01.2017 11:42 Publikacja: 10.01.2017 11:13

Deutsche Bank oferuje nowy program rekrutacyjny dla młodych ludzi

Deutsche Bank oferuje nowy program rekrutacyjny dla młodych ludzi

Foto: www.twitter.com/careersdb

Jeden z największych banków świata z siedzibą we Frankfurcie rozpoczął niedawno aktywną kampanię na mediach społecznościowych, takich jak Twitter i LinkedIn, która ma na celu zachęcenie młodych ludzi do rozpoczęcia kariery w finansach. To właśnie tam Deutsche Bank zamierza odnaleźć prawdziwe talenty z pokolenia millenialsów, które jest niemal stale połączone z internetem.

Kampania rozpoczęła się w drugiej połowie listopada ubiegłego roku. Przez pierwsze dwa tygodnie Deutsche Bank wyłonił 250 potencjalnych kandydatów, którzy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w programie rekrutacyjnym w jego brytyjskich oddziałach. To pierwszy raz, kiedy Deutsche Bank przeprowadził rekrutację w taki sposób. Jak dotąd zawsze odbywała się ona poprzez tradycyjne oferty stażów i pracy skierowane do absolwentów ekonomii i finansów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Banki
Trzy scenariusze zakończenia wojny w Ukrainie z Polską w tle
Banki
Ministerstwo Finansów podniesie podatek dla banków o ponad 50 proc.
Banki
PKO BP liczy na dwucyfrowy wzrost inwestycji w drugiej połowie roku
Banki
PKO BP zarobił więcej od oczekiwań i pobił swój rekord
Banki
BNP Paribas zaskoczył rynek. Kwartalny zysk blisko rekordu
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama