Reklama
Rozwiń
Reklama

Walne zgromadzenie Aliora bez przełomu

Wznowione dzisiaj nadzwyczajne walne zgromadzenie Alior Banku nie przyniosło kolejnych zmian w radzie nadzorczej.

Aktualizacja: 19.05.2017 14:38 Publikacja: 19.05.2017 14:02

Walne zgromadzenie Aliora bez przełomu

Foto: Bloomberg

Alior nie opublikował jeszcze raportu bieżącego, ale z naszych informacji wynika, że wznowione dzisiaj nadzwyczajne walne zgromadzenie trwało zaledwie kilka minut, nie podjęło żadnej merytorycznej uchwały, zdecydowało o tym kto poniesie koszty obrad i zostało zamknięte.

Dzisiejsze wznowienie obrad było już drugie – pierwotnie walne zgromadzenie było zwołane na 21 kwietnia i w porządku obrad znajdowały się tylko zmiany w składzie rady nadzorczej. Jednak zostało przerwane i wznowiono je 8 maja, wtedy z naddzoru odwołano Ryszarda Kaczoruka – jego miejsce zajął Roman Pałac (od kwietnia jest prezesem PZU Życie). Obrady jednak znowu zostały przerwane (nie podano powodów, nie przedstawiono też kolejnych kandydatur do rady nadzorczej).

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
UniCredit wraca do Polski i chce rzucić wyzwanie lokalnym bankom
Banki
Ile podpisano ugód frankowych? Nowe, zaskakujące dane banków
Banki
Tyle zarobili członkowie zarządu NBP w 2024 r. Bank centralny podał kwoty
Banki
Revolut chce być bankiem. Planuje oddział w Polsce
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Banki
Wyniki BNP Paribas bez fajerwerków. Kursy w dół
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama