Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.07.2019 13:41 Publikacja: 04.07.2019 12:30
Madrycka siedziba Banco Santander
Foto: Bloomberg
Po wielu miesiącach batalii sądowej Banco Santander sfinalizuje w lipcu transakcję odkupienia od braci-miliarderów Simona i Davida Reuben, swej siedziby w madryckiej dzielnicy Boadilla del Monte, której wartość doszła do 3 mld euro. W styczniu sąd handlowy w Madrycie uznał ofertę funduszu private equity Reuben Brothers, Brytyjczyków pochodzenia hindusko-żydowskiego za najlepszą w przetargu kupna kompleksu Ciudad Financiera za 283 mln euro w gotówce, bez długu. Bank proponował wówczas o 50 mln euro mniej.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Szwajcarski Bank Narodowy (SNB) krytycznie odnosi się do ponownego wprowadzenia ujemnych stóp procentowych. Bank...
Zwolnienia, jeśli UniCredit miałby przejąć Commerzbank, prawdopodobnie byłyby „znaczące”. Jednak dotyczyłyby pra...
Ostatni duży bank Chin, który obsługiwał rosyjskie transakcje, zakończył współpracę z rosyjskimi bankami, osobam...
Inflacja w sierpniu spadła do 2,8 proc. r./r. i jest najniższa od ponad roku – podał w piątek w szybkim szacunku...
Santander po ostatnich zawirowaniach, przechodzi do kadrowej ofensywy. Na początek sięga po Dariusza Odziobę z m...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas