Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.07.2019 16:26 Publikacja: 11.07.2019 16:19
Foto: U.S. Customs and Border Protection, Flickr
Statek należący do amerykańskiego banku inwestycyjnego został wyczarterowany Mediterranean Shipping, drugiemu pod względem wielkości operatorowi kontenerowców na świecie. Prawnik specjalizujący się w prawie karnym cytowany przez Bloomberga twierdzi jednak, że JP Morgan był w całej operacji wykorzystany jako słup i nic nie wiedział o nielegalnym transporcie.
Czytaj także: Rekordowy przemyt kokainy w USA. 16 ton na statku w Filadelfii
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rynek bankowy przechodzi rewolucję pokoleniową. Do 2035 roku, cyfrowo biegłe pokolenia Z i Alfa będą stanowić zn...
Spółki podpisały term sheet, co jest kolejnym krokiem w przygotowaniu przyszłej transakcji i zacieśnieniem wsp...
To nie będzie uderzenie w „złe banki”, to nie będzie windfall tax – zastrzega minister finansów Andrzej Domański...
Dla kogo korzystne jest kolejne orzeczenie unijnego trybunału w sprawie rozliczeń frankowiczów i banków? ZBP prz...
Angielski bank centralny utrzymał główną stopę procentową na poziomie 4,25 proc. podczas czwartkowego posiedzeni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas