Reklama

Warszawski finał Citi Mobile Challenge przyciągnął najlepszych

20 innowacyjnych firm zmierzy się we wtorek w pojedynku o pieniądze i możliwość wdrożenia swojego rozwiązania w Citibanku

Aktualizacja: 29.04.2015 14:02 Publikacja: 27.04.2015 22:00

Warszawski finał Citi Mobile Challenge przyciągnął najlepszych

Foto: Fotorzepa/Piotr Kowalczyk

Ograniczony dostęp do finansowania to jedna z głównych bolączek ograniczających rozwój innowacyjnych firm. Szansą na zdobycie pieniędzy na prowadzenie działalności są konkursy organizowane przez różne instytucje publiczne bądź największe światowe koncerny, które w ten sposób polują na technologiczne nowinki.

Dzisiaj w Warszawie odbędzie się jeden z czterech finałów konkursu Citi Mobile Challenge EMEA. Zmierzy się w nim 20 firm (w tym 13 z Polski), które stworzyły innowacyjne rozwiązania dla sektora bankowego. Finaliści, oprócz rywalizacji o nagrody pieniężne (łączna pula sięga 100 tys. dol.) walczą o możliwość wdrożenia swojego produktu w Citibanku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Banki
Alior pozytywnie zaskoczył rynek. Rośnie zysk i sprzedaż hipotek
Banki
Ile zagranicy w polskich bankach. Będą duże zmiany?
Banki
Dla wyników Erste przejęcie banku w Polsce będzie jak włączenie dopalacza
Banki
Putin znosi tajemnicę bankową w Rosji. Policja zablokuje każde konto
Banki
Wysoki zysk mimo problemu frankowego, mBank powoli wychodzi na prostą
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama