Reklama
Rozwiń
Reklama

Kasa Krajowa ma pomóc w ratowaniu SKOK Jowisz

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyznaczyła Kasie Krajowej SKOK dodatkowy termin na dokapitalizowanie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „Jowisz” w Czeladzi.

Aktualizacja: 07.04.2016 12:24 Publikacja: 07.04.2016 11:48

Kasa Krajowa ma pomóc w ratowaniu SKOK Jowisz

Foto: 123rf.com

To jedna z problematycznych kas, w których jest ustanowiony zarząd komisaryczny i która w obecnych warunkach nie może samodzielnie funkcjonować.

Decyzja nadzoru zapadła na wniosek „krajówki" . W połowie marca Komisja Nadzoru Finansowego ogłosiła, że żadna kasa nie jest w stanie przejąć i zrestrukturyzować SKOK Jowisz i w związku z tym nadzór poszukuje banku chętnego do takiej operacji.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Banki
UniCredit wraca do Polski i chce rzucić wyzwanie lokalnym bankom
Banki
Ile podpisano ugód frankowych? Nowe, zaskakujące dane banków
Banki
Tyle zarobili członkowie zarządu NBP w 2024 r. Bank centralny podał kwoty
Banki
Revolut chce być bankiem. Planuje oddział w Polsce
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Banki
Wyniki BNP Paribas bez fajerwerków. Kursy w dół
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama