Reklama

#RZECZoBIZNESIE: Wojciech Kostrzewa: mBank jest szalenie atrakcyjnym kąskiem

Takie okazje na rynku zdarzają się raz na 10 lat - mówi Wojciech Kostrzewa, prezes Billon Group, gość programu Marcina Piaseckiego.

Aktualizacja: 23.10.2019 16:23 Publikacja: 23.10.2019 15:55

#RZECZoBIZNESIE: Wojciech Kostrzewa: mBank jest szalenie atrakcyjnym kąskiem

Foto: tv.rp.pl

W latach 1998-2004 był pan prezesem BRE Banku, który później stał się mBankiem. Teraz ten bank może być na sprzedaż.

Trochę szkoda, że zamyka się rozdział obecności stabilnego akcjonariusza (Commerzbank), który był z bankiem niemal 20 lat. Z drugiej strony to przykład, że nic nie jest dane na zawsze. Jesteśmy świadkami przemiany w Polsce, co bardzo dobrze świadczy o sile kapitalizmu i gospodarki rynkowej. Czasami podejmowane są zaskakujące decyzje.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Banki
Spójrzmy głębiej. Kto naprawdę zapłaci podatek od banków?
Banki
ZBP: Podwyżka CIT dla banków uderzy w miliony oszczędzających
Banki
Donald Trump zwolnił gubernatorkę Lisę Cook z władz Fedu
Banki
Banki jako jedyne zapłacą większy CIT. „To wyłom w systemie”
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Banki
Trzy scenariusze zakończenia wojny w Ukrainie z Polską w tle
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama