fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Tomasz Kaczmarek: To daleko idąca niekompetencja i głupota dziennikarzy

Tomasz Kaczmarek
Fotorzepa, Radek Pasterski RP Radek Pasterski
Publikacja portalu gazeta.pl zdjęć byłego oficera CBA Tomasza Kaczmarka wywołała falę komentarzy. Czy działanie biura można nazwać skandalicznym? Kaczmarek broni się w wywiadzie dla portalu stefczyk.info
Poseł PiS zapowiada skierowanie sprawy do sądu:
Po raz kolejny okazało się, że "Wyborcza" i jej dziennikarze jest potężną tubą propagandy politycznej Platformy Obywatelskiej. Mamy do czynienia z przykładem daleko idącej niekompetencji dziennikarzy i ich głupoty. Poprzez te publikacje chcą atakować posłów opozycji i w żaden sposób nie myślą o państwie, które miałoby być państwem bezpiecznym i prawym. Skutkiem takich publikacji jest narażenie życia obecnych funkcjonariuszy, którzy zwalczają przestępczość zorganizowaną. Zapewniam, że te publikacje będą miały swój finał w prokuraturze i sądzie.
I dodaje:
Oczywiście te osoby, które dopuściły się ujawnienia informacji niejawnych, powinny ponieść konsekwencje. Oczekuję stanowczej i szybkiej reakcji Pawła Wojtunika, szefa CBA oraz prokuratora Andrzeja Seremeta. Oni powinni wykazać, że te osoby dopuściły się rażącego złamania prawa. Dla nich nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Oni powinni zostać skazani. Sądzę, że Paweł Wojtunik zdaje sobie sprawę, że jego ludzie zostali wystawieni na tzw. odstrzał dla przestępców.
Kaczmarek atakuje dziennikarzy i Wojciecha Czuchnowskiego twierdząc, że przez tę publikację zagrożeni się inni funkcjonariusze:
Sądzę, że kolejne kłamliwe publikacje, zawierające nieprawdziwe fakty, wypowiedzi i sytuacje, będą mocnym materiałem dowodowym dla prokuratora, który będzie to postępowanie prowadził. Nie tylko ci, którzy udzielili informacji dziennikarzom, ale również Wojciech Czuchnowski i jego dziennikarze powinni ponieść konsekwencje. Taka głupota, jaką on prezentuje, sprawia, że funkcjonariusze są zagrożeni. Są zagrożeni przez bezmyślne publikowanie takich informacji.
Źródło: W Sieci Opinii
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA