fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Jarosław Kaczyński: Premier nic nie może i nie chce móc

Fotorzepa, emka emka Magdalena Kaźmierczak
Na krótkiej konferencji prasowej Jarosław Kaczyński nie krył rozczarowania postawą Donalda Tuska na sejmowej dyskusji o Amber Gold
Premier Donald Tusk podtrzymał dzisiaj w swoim wystąpieniu pogląd, że demokracja powinna być jak najbardziej ograniczona. Jeżeli organy wybierane przez obywateli mają jak najbardziej ograniczoną władzę, to w gruncie rzeczy oznacza, że obywatele mają małą władzę, a władzę mają korporacje parapaństwowe. Usłyszeliśmy, że premier nic nie może i nie chce móc.
Prezes PiS dodał:
Nie można rozmawiać o całej aferze, pomijając wpływy, jakie w regionie, z którego pochodzi Marcin P., ma partia Donalda Tuska oraz on sam. Mamy do czynienia z operacją medialną, dobrze zaplanowaną z punktu widzenia kalendarza, bo jutro mamy 31 sierpnia, a potem rocznicę, rozpoczęcie roku szkolnego. To jest próba rozmydlenia sprawy.
Według Kaczyńskiego należy stworzyć komisję śledczą:
Jestem za powołaniem komisji śledczej ws. Amber Gold, a każdy, kto zagłosuje przeciwko, przyzna się do winy w tej sprawie. Trzeba wprowadzić konfiskatę mienia, bo w przeciwnym razie takie osoby jak szef Amber Gold będą skazywane na więzienie, a po paru latach wyjdą na wolność i cały albo dużą część swojego majątku zatrzymają.
Źródło: W Sieci Opinii
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA