fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Agnieszka Pomaska ministrem sportu?

W Sieci Opinii
Dawno nie słyszeliśmy o wyczynach prawdziwej księżniczki Facebooka - Agnieszki Pomaski z PO. Tym razem przypomniała o sobie w roli najbardziej wysportowanego człowieka na Wiejskiej
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności posłanki Pomaski. W trakcie sejmowych debat oddaje się rozkoszom pogawędek na portalach społecznościowych, wspólnie z kolegami kręci serial "Na Wiejskiej". Tym razem na swoim oficjalnym profliu umieściła informację o tym, że została najbardziej "wysportowanym polskim posłem" według portalu monciak.pl.
Naszym zdaniem najbardziej wysportowaną osobą w Sejmie jest Agnieszka Pomaska z PO. Nie była to zbyt trudna decyzja - czytamy na monciak.pl. - Pod uwagę braliśmy jeszcze Iwonę Guzowską, też gdańszczankę i wielokrotną mistrzynię Europy w kickboxingu. Przepadli wszyscy panowie, bo niedzielne podawanie piłki premierowi to raczej ciągle polityka, a nie sport. Agnieszka Pomaska wygrała w naszym rankingu, bo jest najbardziej wszechstronna, oprócz żeglarstwa uprawia jeszcze kilka innych dyscyplin.
Narciarstwo alpejskie, rowery górskie, kajakarstwo i surfing, rolki i bieganie -  jesteśmy pełni podziwu dla zamiłowań sportowych Pomaski. Chcieliśmy zaproponować premierowi Tuskowi, aby niezwłocznie nominował posłankę na ministra sportu. Nie wiemy jednak, czy to możliwe, bo przecież Pomaska za żadne skarby nie "harknie w gałę".
 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA