fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Beata Szydło: Jestem przeciwna roztrząsaniu wewnętrznych spraw partii w mediach

W Sieci Opinii
Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości - Beata Szydło w Radiu dla Ciebie mówiła o dzisiejszym posiedzenie klubu parlamentarnego PiS i komentarzach Zbigniewa Ziobry
Wymieniła nazwisko najlepszego, jej zdaniem, kandydata na szefa klubu:
Dziś zbiorą się posłowie i senatorowie elekci, by zawiązać klub parlamentarny. Kandydatem na szefa klubu jest Mariusz Błaszczak. W moim przekonaniu to najlepsza oferta, jaka może być.
Zapytana o wywiady Zbigniewa Ziobry odpowiedziała:
Jestem przeciwna roztrząsaniu wewnętrznych spraw partii w mediach. (...) Jeżeli PiS ma zwyciężyć w następnych wyborach i przejąć władzę, to środowisko partii powinno być zjednoczone.
Wiceprezes PiS powiedziała, że nie ma tematu wyrzucenia Ziobry i Cymańskiego z partii.
Nie ma w tej chwili rozmów o wyrzuceniu Zbigniewa Ziobry i Tadeusza Cymańskiego z partii. Opowiadanie o tym, że trzeba prowadzić do rozłamu, określa kierunek myślenia rożnych osób, ale byłabym daleka od ostatecznych sądów. Mam jednak wrażenie, że chodzi tu o cele prywatne. Być może są to ambicje, może inne przesłanki?
Beata Szydło dodała:
Nikt nie uchyla się od analizy kampanii wyborczej i od tego, żeby zastanowić się jak powinna funkcjonować partia. Jeśli zbudujemy silną formację, to jest możliwe, żebyśmy w następnych wyborach zwyciężyli.
Zbigniew Ziobro ma inne zdanie niż Beata Szydło i przemyśleniami chce dzielić się z opinią publiczną. Widocznie znudził się pracą w Parlamencie Europejskim i szuka bardziej emocjonującego zajęcia w kraju.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA