fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Beata Kempa: Zabrakło mi rzeczowej rozmowy Ziobry z Kaczyńskim, takiej bez doradców

W Sieci Opinii
Posłanka należąca do klubu „Solidarna Polska” wciąż ma nadzieję, że władze partii przywrócą wykluczonych europosłów. Na antenie TVN24 Beata Kempa komentowała sytuację w Prawie i Sprawiedliwości
Partia musi być skuteczna, trwanie dla trwania nie ma sensu. Nie ma PiS bez prezesa Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry. Trzeba by te dwa skrzydła połączyć i wtedy będzie bardzo dobrze.
Beata Kempa wyraziła nadzieję, że posłowie PiS nie będą atakować członków „Solidarnej Polski”:
Wszystko zależy od władz PiS w kwestii przywrócenia do partii Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego. W polityce nigdy nie mówi się nigdy, ja wciąż mam nadzieję. Mi zabrakło takiej rzeczowej rozmowy bez doradców między prezesem Kaczyńskim i Zbigniewem Ziobrą. To jest bardzo ważne, żeby bez emocji porozmawiać, tego zabrakło. Mam nadzieję, że w imię jedności prawicy zaprzestane zostaną ataki na nas, które już są w okręgach.
Kempa przyznała, że ona i jej koledzy nie będą atakować PiS:
Trzeba punktować rząd. Ja mam nadzieję, że będzie dobrze, jak nie jutro, to za jakiś czas.
Posłanka skomentowała żądania członków PiS z regionu świętokrzyskiego, by oddała swój mandat.
Są ludzie, którzy zrobią wszystko, aby zaistnieć medialnie. Ja kolegów nie osądzam, bardzo ich lubię. To jest duże nadużycie i koledzy nie powinni się w tym przypadku tak lansować. To taka rada dużo bardziej doświadczonej koleżanki. Dałam z siebie wszystko, stawiałam na grę zespołową i mam nadzieję, że moi koledzy zaprzestaną tych ataków. Nie mają ani moralnego, ani formalnego prawa aby w ten sposób się awanturować.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA