fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Prestiżowe wyróżnienie dla „Tesco dla szkół”

Program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu „Tesco dla Szkół” został uznany w międzynarodowym konkursie „International Business Awards” za kampanię roku w kategorii „Relacje ze społecznością”
Stevie Awards („Stevie" od greckiego Stephanos czyli „ukoronowany" ) jest w świecie biznesu porównywany do Oskara przede wszystkim ze względu na opinię specjalistów z branży.  Laureaci Stevie Awards zostali wyłonieni w 12 kategoriach w trakcie trzymiesięcznego głosowania jury, złożonego z międzynarodowych specjalistów i ekspertów branżowych. Projekt znalazł się w towarzystwie najlepszych projektów firm i organizacji z 40 krajów całego świata, wybranych z ponad 3 tys. zgłoszeń. Nagrody będą wręczone 11 października na gali w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
„Tesco dla szkół" to program promujący ekologię. W zeszłym roku w konkursie „Ekomania filmowania" wzięło  udział ponad 3 tys. uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych z całej Polski, często z małych miejscowości. Uczniowie przygotowali 600 ekofilmów o tym, jak dbać o środowisko naturalne. Mogli je realizować m.in. w sklepach sieci Tesco. — W ten sposób przekonywali się, że Tesco to nie tylko tanie zakupy, ale również miejsce, w którym stosuje się przyjazne naturze rozwiązania – przekonują organizatorzy. Do 30 zwycięskich szkół trafił sprzęt multimedialny, a autorzy najciekawszych ekofilmików pojechali na wycieczkę edukacyjną do Londynu.
„Tesco dla Szkół 2011" odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA