fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Praca

Kariera w spódnicy: Sama sobie szefem - 2 kwietnia, Warszawa

Kariera w spódnicy
www.kariera.pl
Jesteś kobietą aktywną i chcesz się rozwijać? Marzysz o realizowaniu swoich pasji, o założeniu własnej firmy? Chciałabyś osiągać sukcesy, ale jednocześnie pragniesz równowagi między życiem zawodowym i rodzinnym? Przyjdź na warsztaty rozwoju zawodowego kobiet
Zapraszamy przedsiębiorcze kobiety na warsztaty Kariera w spódnicy: Sama sobie szefem. Odbędą się w sobotę 16 kwietnia w Krakowie, w Instytucie Austriackim (ul. Basztowa 3). Otrzymacie podczas nich sporą dawkę wiedzy z zakresu analizy rynku, marketingu, biznesplanu i kwestii prawno-podatkowych. Czekają na Was również liczne atrakcje (gra biznesowa, wizażystka, prezentacja AIP) i cenne nagrody do wygrania. Co więcej, warsztaty to dobra okazja do zawiązania znajomości, bez których trudno o sukces w biznesie.

Program warsztatów

Do wyboru jest pięć niezależnych bloków tematycznych. Każdy z nich dostarcza fachowej wiedzy, którą można rozwinąć w praktycznych ćwiczeniach. Oprócz tego moc nagród i porad. Do wygrania m.in. bony na ubrania i dodatki od Mohito, bilety do Multikina i kosmetyki.
Warsztat nr 1. Początek nie zawsze musi być trudny: kto to jest przedsiębiorca i co to znaczy być przedsiębiorczym, wady i zalety pracy na własny rachunek, skąd wziąć pomysł i jak ocenić jego wartość rynkową (prowadzący: Agata Pelc).
Początek: godz. 10.30
Koniec: godz. 11.15
Gra biznesowa "Fabryka dżemu" (prowadzący: Ewa Wielgórska)
Początek: godz. 11.15
Koniec: godz. 11.45
Cena: 40 zł
Warsztat nr 2. Pomysł na biznes: skąd wziąć pomysł i jak ocenić jego wartość rynkową, prognozy gospodarcze, analiza trendów biznesowych, kobiety, którym się udało (prowadzący: Ewa Wielgórska). Spotkanie z gośćmi - kobietami z doświadczeniem w biznesie.
Początek: godz. 12.00
Koniec: godz. 13.30
Cena: 40 zł
Warsztat nr 3. Zanim zarejestrujesz firmę: opracowanie biznesplanu i określenie źródeł finansowania (prowadzący: Renata Ślesicka).
Początek: godz. 14.05
Koniec: godz. 15.05
Prezentacja Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.
Początek: godz. 15.05
Koniec: godz. 15.25
Cena: 40 zł
Warsztat nr 4. Pierwsze kroki we własnej firmie: rejestracja działalności, wybór formy opodatkowania i prowadzenia księgowości, kontrola przepływów finansowych (prowadzący: Renata Ślesicka).
Początek: godz. 15.40
Koniec: godz. 17.10
Cena: 40 zł
Warsztat nr 5. Skuteczny marketing bez wielkich nakładów: jak pozyskać i utrzymać klientów (Katarzyna Domańska).
Początek: godz. 17.25
Koniec: godz. 18.40
Cena: 40 zł
Do 19: Pożegnanie uczestniczek, losowanie nagród
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA