fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

DZP patronem merytorycznym konkursu INTERNALE 2010

[b]Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka objęła patronat merytoryczny nad konkursem INTERNALE 2010. Zespół ekspertów z kancelarii wesprze organizatorów swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa pracy, własności intelektualnej i prawa autorskiego w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej. [/b]
W jury konkursu zasiądzie Partner kancelarii, mecenas Janina Ligner-Żeromska, która kieruje zespołem technologii informatycznych i praw własności intelektualnej.
Organizatorem konkursu są: Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej.
INTERNALE 2010 to konkurs na najlepszy Intranet oraz strategię i osobowość Komunikacji Wewnętrznej. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce.
Nagrody zostaną przyznane w dziesięciu regulaminowych kategoriach. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie i wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mailowy [mail=internale@intranety.pl]internale@intranety.pl[/mail].
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 lipca 2010 roku.
Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz informacja o konkursie znajdują się na stronie internetowej [link=http://www.intranety.pl/internale/]www.intranety.pl/internale[/link].
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA