fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Cztery grupy mogą więcej niż jedna

Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawi najlepsze swoje skecze
Fotorzepa, Robert Gardziński Robert Gardziński
Kabaret Moralnego Niepokoju pomysłów ma dużo. W zasadzie sypie nimi jak z rękawa. Jak nie Trasasasa, podczas której odwiedził całe mnóstwo polskich – i nie tylko – miast, to płyta z piosenkami albo DVD pełne skeczy.
Jak nie programy telewizyjne, to liczne sceniczne występy. W dodatku KMN lubi swoich kabaretowych kolegów i często zaprasza ich do wspólnych programów. Z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia w poniedziałek.
Dzięki pomysłowości i gościnności Kabaretu Moralnego Niepokoju na scenie Romy zobaczymy cztery grupy, które swoimi programami uprzyjemnią nam czas przez ponad dwie godziny.
Bawić nas będą kabaret Dno, kabaret Czesuaf oraz kabaret Macież – wszystkie nagradzane m.in. na krakowskim festiwalu PAKA. No i oczywiście gospodarze, którzy zapowiadają ponad 60-minutowy show ze swoimi największymi przebojami. A że KMN ma tych przebojów dużo, program z pewnością będzie zróżnicowany i barwny.
[b]Kabaret Moralnego Niepokoju i goście, Teatr Roma, Warszawa, ul. Nowogrodzka 49, bilety: 60 – 150 zł, rezerwacje: [link=http://www.biletynakabarety.pl]www.biletynakabarety.pl[/link], poniedziałek (1.03), godz. 19[/b]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA