fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Plenery filmowe z Idziakiem

Slawomir Idziak
Fotorzepa, Jak Jakub Ostałowski
Sławomir Idziak zaprasza na plenery filmowe Film Spring Open do Juraty. Wystarczy zabrać ze sobą pomysł na film pt. "Clicking love", kamerę i program do montażu.
- Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysły scenariuszowe, chcieliby zagrać w filmie, zrobić własny film lub zainteresowani są nawiązaniem kontaktów z europejskimi twórcami filmowymi - mówi Sławomir Idziak znakomity operator, reżyser, scenarzysta, nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za zdjęcia do filmu Helikopter w ogniu.
Warsztaty filmowe Film Spring organizowane są w Juracie od 2005 roku.Przez trzy tygodnie filmowcy z różnych krajów europejskich realizują wspólnie 40-minutowy film fabularny.
Do tej pory w projekcie uczestniczyli filmowcy z Finlandii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii. W tym roku do Juraty przyjechać mogą także inni chętni, którzy chcą nawiązać kontakty z młodymi europejskimi filmowcami i nakręcić swoje obrazy.
- Malarze mają swoje plenery. Chcemy namówić na to filmowców - mówi Idziak.
Więcej informacji oraz film będący efektem zbiorowej pracy uczestników poprzednich edycji Film Spring można znaleźć na stronie www.filmspringopen.eu (strona "News")
Plener rozpocznie się 5 i potrwa do 26 października 2008 r.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA