fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Fałszywy kupon z milionową wygraną w Lotto

Fotorzepa/Radek Pasterski
Rodzina z Katowic pochwaliła się bliskim wygraną 14 mln złotych w Lotto. Ale okazało się, że kupon, który znaleźli był podrobiony.

Milionerami czuli się tylko przez 48 godzin. W sobotę mieszkanka Szopienic znalazła na ławce gazetę, a w niej kupon Lotto.

W domu syn kobiety sprawdził cyfry. Okazało się, że na kuponie była trafnie zakreślona szóstka. Wtedy w rodzinie zapanowała wielka radość, bo wygrana miała wynieść aż 14 mln zł.

Właściciele kuponu zdążyli obdzwonić rodzinę i znajomych informując, że są bogaczami. Jednak radość była przedwczesna. Rodzina jeszcze w sobotę poszła do punktu Lotto sprawdzić kupon.

Pracownica wsadziła go do maszyny i stwierdziła, że żadnej wygranej na nim nie ma. – Doradziła też właścicielom, by poszli sprawdzić kupon w głównej siedzibie totalizatora – opowiada Jacek Pytel z katowickiej policji.

Mieszkańcy Szopienic poszli wczoraj na ulicę Ligocką, do katowickiego oddziału Totalizatora Sportowego. Tam okazało się, że kupon jest podrobiony. Firma powiadomiła policję, która próbuje ustalić kto podrobił kupon.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA