fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Ranking Chambers Europe 2015: kancelaria Greenberg Traurig liderem fuzji i przejęć

Lejb Fogelman
Informacja Prasowa
Kancelaria Greenberg Traurig utrzymuje pozycję lidera w Polsce w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, private equity oraz w doradztwie podatkowym w rankingu Chambers Europe 2015

Zgodnie z najnowszym rankingiem Chambers Europe 2015, opublikowanym przez Chambers and Partners, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity), fuzji i przejęć, private equity oraz w doradztwie podatkowym. W tych kategoriach Chambers Europe 2015 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

W doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w nieruchomościach, w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw Chambers Europe 2015 przyznało Greenberg Traurig kategorię Band 3, w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji kategorię Band 4.

W transakcjach fuzji i przejęć oraz private equity, Partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesman".

Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, Band 1 w zakresie fuzji i przejęć oraz Band 2 w private equity.

W transakcjach na rynkach kapitałowych Partner Ireneusz Matusielański został oceniony jako Band 2, Partner Rafał Sieński otrzymał kategorię Band 3. Partner Federico Salinas wyróżniony został jako specjalista, a Partner Lokalny Paweł Piotrowski został uznany za wschodzącą gwiazdę rynków kapitałowych.

W doradztwie podatkowym Partner Marek Kozaczuk oraz Partner Lokalny Tomasz Kacymirow otrzymali kategorię Band 2.

W doradztwie na rzecz sektora nieruchomości Partner Marek Grodek otrzymał kategorię Band 2, Partnera Lokalnego Bartosza Clemenza uznano za wschodzącą gwiazdę tej specjalizacji.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 2 w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz Band 3 w postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Partner Łukasz Pawlak został otrzymał kategorię Band 3 w bankowości i finansach ze specjalizacją w sektorze regulacyjnym. Partner Lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę bankowości i finansów.

Partner Michał Fereniec został wyróżniony jako Band 2 w doradztwie z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji oraz Band 4 w private equity. Chambers and Partners ocenia kancelarie prawne 52 jurysdykcjach w Europie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA