fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Wygraj książkę „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen”

materiały prasowe
2 września o godzinie 19:00 Ilona Wiśniewska, fotografka, autorka zbioru reportaży „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen”, spotka się z czytelnikami warszawskiej w kawiarni podróżniczej Południk Zero. Dla naszych czytelników mamy trzy książki.
Spotkanie z Iloną Wiśniewską poprowadzi Patrycja Wanat.
Spitsbergen to największa wyspa norweskiego archipelagu Svalbard w Arktyce i najbardziej na północ wysunięte siedlisko ludzkie na świecie. Mieszkają tu obywatele prawie pięćdziesięciu krajów, którzy przyjechali żyć i pracować w ciągłym zimnie, śniegu, ciemnościach nocy polarnej albo wiecznym słońcu dnia polarnego.
Jedną z takich osób jest Polka – Ilona Wiśniewska, która z pasją odkrywcy i znajomością realiów pełnokrwistego mieszkańca opowiada historię niezwykłych miejsc Spitsbergenu.
Czytaj więcej na czarne.com.pl
Południk Zero (Warszawa, ul. Wilcza 25)
KONKURS
Dla naszych czytelników mamy trzy książki „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen". Aby je wygrać, wyślij we wtorek (26 sierpnia) esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko + ADRES WYSYŁKI na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).
Wygrywa co drugi esemes z danym kodem nadesłany w godz. 13.00 - 15.00 w dniu 26 sierpnia do momentu wyczerpania puli nagród (książkę wyślemy na wskazany w esemesie adres, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA