fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe osiedle w Wilanowie

Osiedle Królewskie
Materiały Inwestora
Grupa Robyg ma pozwolenie na budowę piątej części osiedla w warszawskim Wilanowie.
W piątej części inwestycji deweloper zaplanował 90 lokali mieszkalnych i usługowych. Prace budowlane mają ruszyć w trzecim kwartale 2014 roku.
W czterech pierwszych etapach osiedla powstanie ok. 430 lokali. Mieszkania znajdą się w kilkupiętrowych kamienicach. - Lokale w warszawskim Wilanowie zostały wprowadzone na rynek ponad rok temu i od początku cieszą się dużą popularnością - zapewnia Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg. - Grupa Robyg zamierza nadal rozwijać swoją działalność w Wilanowie, stąd niedawne wprowadzenie do sprzedaży dwóch etapów nowej inwestycji Osiedle Królewski Park. Wierzymy, że uruchamianie kolejnych projektów w atrakcyjnych lokalizacjach przyczyni się do realizacji przyjętej przez zarząd strategii, która przewiduje sprzedaż na poziomie nawet 2000 lokali rocznie - podkreśla.
W pierwszym kwartale 2014 r. Grupa Robyg zakontraktowała rekordową liczbę 576 lokali w Warszawie i Gdańsku, co oznacza wzrost w stosunku do pierwszego kwartału 2013 r. o ponad 90 proc. - Tym samym, w ciągu trzech lat grupa zakontraktowała ok. 4150 lokali, z uwzględnieniem rezygnacji - podają przedstawiciele dewelopera.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA