fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Inni przewoźnicy

PolskiBus: 7 milionów pasażerów w trzy lata

materiały prasowe
PolskiBus.com świętuje trzecie urodziny. Przewiózł już ponad 7 mln pasażerów. Jego siatka połączeń to 240 kursów dziennie do 20 polskich i czterech zagranicznych miast
PolskiBus.com powstał w czerwcu 2011 roku. Na początku jeździł 18 autobusami na 8 trasach, oferując 30 przejazdów dziennie. Obecnie jego flota to ponad 100 autokarów, które dziennie wykonują ponad 240 przejazdów, łącząc 20 polskich miast, cztery za granicą i dowożąc pasażerów do lotniska w Berlinie.
W ciągu trzech lat PolskiBus.com stworzył ponad 600 nowych miejsc pracy, otwierając dwie bazy - w Warszawie i Wrocławiu.
„Kluczem do sukcesu PolskiBus.com było postawienie na wysokiej jakości obsługę klientów oraz zaoferowanie pasażerom alternatywy dla samochodów osobowych w postaci wygodnych, przyjaznych dla środowiska przejazdów autokarowych. Klienci PolskiBus.com docenili także darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne znajdujące się przy siedzeniach oraz skórzane, uchylne siedzenia. Pasażerowie również doceniają atrakcyjne ceny, które rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację" – przekonuje w komunikacie firma.
W przeddzień urodzin PolskiBus.com otworzył nową spółkę przewozową w Finlandii -OnniBus.com. Ceny biletów będą się zaczynać od 1 euro + 1 euro opłaty.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA