fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Wygraj zaproszenie na "Rodzinne rewolucje"

"Rodzinne rewolcje"
materiały prasowe
Adam Sandler i Drew Barrymore przedpremierowo na Ladies Night. Dla naszych czytelniczek mamy zaproszenia na "Rodzinne rewolucje" do warszawskiego Cinema City Mokotów.
26 czerwca Cinema City zaprasza na kolejny wieczór z cyklu Ladies Night. Komedia "Rodzinne rewolucje" film twórcy "Klik i robisz co chcesz" oraz "Mocnego Uderzenia", w której splatają się losy samotnego ojca i samotnej matki.
On (Adam Sandler) chciałby zmienić swoje życie, gdyż czuje się wypalony zawodowo, a jego dzieci pragną by poświęcał im więcej uwagi. Ona (Drew Barrymore) chce choć na chwilę odpocząć od wielkomiejskiego życia i poświęcić czas swoim pociechom. Spotykają się na wakacyjnej wyprawie do Afryki, jako para znajomych po kompletnie nieudanej randce. Pokaz filmu Rodzinne Rewolucje podczas Ladies Night w Cinema City odbędzie się 26 czerwca czyli na 10 dni przed oficjalną premierą. Start o godzinie 19:30.
Poza seansem, jak co miesiącna Ladies Night, organizatorzy przygotowali także specjalne konkursy z nagrodami od partnerów wydarzenia.
KONKURS
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na Ladies Night w Cinema City Mokotów.
26 czerwca o godz. 19.30 „Rodzinne rewolucje" - 5 podwójnych zaproszeń - kod: (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)
Aby je wygrać, wyślij w środę (18 czerwca) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).
Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 13-15 w dniu 18 czerwca (zaproszenie będzie można odebrać w kinie przed seansem, informacja o wygranej znajdzie się w sms-ie zwrotnym).
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA