fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

OPTeam ma nowego prezesa

Wacław Szary, dotychczasowy wiceszef spółki, zasiadł w fotelu prezesa. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Pelczara, który z kolei objął funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej OPTeam.
Wacław Szary do 2010 r. był prezesem zarządu i współudziałowcem założonej przez OPTeam spółki Elektra, która w 2011 r. została połączona z OPTeam. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Elektrycznej Politechniki Krakowskiej, ukończył także studia podyplomowe relacji inwestorskich i komunikacji finansowej w SGH w Warszawie.
OPTeam to firma informatyczna, skoncentrowana głównie na obsłudze klientów instytucjonalnych i rozwoju nowych technologii. Jest producentem oraz integratorem systemów wykorzystujących technologię kart elektronicznych. Produkty własne linii OPTI obejmują m.in. systemy: Elektroniczna Legitymacja Studencka OPTIcamp, Elektroniczna Karta Korporacyjna OPTIpass, Karta Stałego Klienta OPTIcard, Legitymacja Uczniowska OPTIschool. Spółka jest krajowym liderem rynku systemów elektronicznych legitymacji studenckich. System OPTIcamp SELS funkcjonuje w ponad 90. największych polskich uczelniach, a liczba dostarczonych elektronicznych kart na rynek uniwersytecki przekroczyła 1,7 mln sztuk. Spółka rozwija Polskie ePłatności, centrum rozliczeń elektronicznych, zajmujące się obsługą transakcji (m.in. kart, płatności, programów lojalnościowych, kodów rabatowych).
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA