fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Koncert Black Sabbath w Łodzi

materiały prasowe
Ozzy Osbourne, wokalista legendarnej formacji hard-rockowej nie wyklucza, że grupa nagra kolejną płytę i będzie dalej koncertować. Dziś wystąpi w Łodzi - pisze Jacek Cieślak.

Zaskakujące spotkanie

Już sam fakt, że po wielu latach nieporozumień Ozzy Osbourne powrócił w szeregi macierzystej formacji i nagrał z nią pierwszy od 35 lat nowy album Black Sabbath "13" - był sensacją.
Do skutku doszła też światowa trasa koncertowa, a dziś zespół wystąpi w Łodzi na Impact Festival.
Sytuacja rozwija się jednak w sensacyjnym kierunku. Jeszcze w maju gitarzysta zespołu Tony Iommi zapowiedział, że lipcowy występ w Hyde Park będzie ostatnim. Tymczasem Osbourne zaskakuje nowymi planami.
– Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat, ale widzę możliwość nagrania kolejnej płyty - powiedział wokalista na konferencji podczas Sweden Rock Festival w Sölvesborgfes. – Najpierw musimy, oczywiście, zakończyć obecne tournee. Wtedy usiądziemy razem i przedyskutujemy sprawę.

Zdrowie gitarzysty

Wszystko zależeć będzie pewnie od stanu zdrowia Tony'ego Iommi, który pomyślnie zakończył walkę z nowotworem, ale czuje się osłabiony chorobą.
– No cóż, jeśli to są nasze ostatnie koncerty, zakończymy je z wysokimi ocenami – skomentował wątpliwości gitarzysty Osbourne. – Wciąż jednak jest otwarty na nowe plany Black Sabbath i tournee. Jeśli się uda - super. A jak nie - zajmę się  moimi solowymi planami muzycznymi.
Jacek Cieślak
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA