fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Ranking kancelarii prawnych: zapowiedź wyników

Laureaci rankingu z 2013 roku
Rzeczpospolita, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Wyróżniamy firmy największe oraz te, które przeprowadziły najwięcej wiodących transakcji finansowych.
Już po raz 12. „Rzeczpospolita" organizuje ranking kancelarii prawniczych. W tym roku zgłosiło się do niego 274 największych firm prawniczych z całego kraju. To o 18 więcej niż rok temu.
Wyróżniamy kancelarie w kilku kategoriach.
W pierwszej bierzemy pod uwagę liczbę adwokatów i radców. W drugiej prawników ogółem (także magistrów prawa). Są to kategorie ilościowe, które pokazują wielkość zespołów firm prawniczych.
Porównujemy także kancelarie z poszczególnych regionów, pokazując, które z nich dysponują największymi zespołami prawników.
Kolejna kategoria klasyfikacji dotyczy przychodów i dochodów.
W tym roku już po raz drugi zdecydowaliśmy się wyróżnić także te kancelarie, które obsługują najwięcej wiodących transakcji. Przedsięwzięcia finansowe wyłoniła specjalna kapituła, złożona m.in. z przedstawicieli banków, funduszy inwestycyjnych, Giełdy Papierów Wartościowych. Ta część naszego zestawienia pokazuje, co się dzieje na rynku kancelarii zajmujących się największymi transakcjami i które z nich wzmacniają swoją pozycję w tej dziedzinie.
Jak co roku przedstawiamy także prawników, którzy są rekomendowani przez środowisko jako najlepsi specjaliści w 18 dziedzinach prawa. Głosy na swoich kolegów oddają kancelarie biorące udział w naszym rankingu. Wyróżniamy tu m.in. najlepszych specjalistów – zarówno prawników, jak i same kancelarie – zajmujących się m.in. procesami sądowymi, nieruchomościami czy też fuzjami i przejęciami.
Dzisiaj w redakcji „Rzeczpospolitej" zostaną ogłoszone wyniki. Zamieścimy je w jutrzejszym wydaniu naszej gazety.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA