fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Gronkiewicz-Waltz: Schetyna nie został wyeliminowany

Hanna Gronkiewicz-Waltz
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Grzegorz Schetyna nie został wyeliminowany, teraz powinien angażować się jako szef ważnej komisji spraw zagranicznych - powiedziała w programie Wydarzenia Opinie Komentarze wiceszefowa Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Prezydent Warszawy odniosła się również do życzeń składanych Grzegorzowi Schetynie, aby poświecił teraz czas swojej rodzinie. Zaznaczyła, że nie wysyłała polityka Platformy na "łono rodziny", ale składała świąteczne życzenia w rodzinnym gronie.
Hanna Gronkiewicz-Waltz podkreśliła również, że najważniejszym celem Platformy Obywatelskiej będą dobrze wydane pieniądze, które Polska otrzymała z Unii Europejskiej. - Te środki musimy zainwestować w innowacyjność, edukację i infrastrukturę - dodała. Wiceszefowa PO przypomniała, że do tej pory zainwestowano 3/4 miliarda złotych w szpitale warszawskie. - Jeśli chodzi o kolejki do lekarzy to nie leży w gestii Ratusza - zaznaczyła. Prezydent Warszawy zdradziła również, że w planach jest budowa III linii warszawskiego metra.
Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA