fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Rock w Piątkach na siódemkę

materiały prasowe
W czwartek w warszawskim Klubie 55 wystąpi Pampeluna i Plan, jako support zagrają LessThanAnimals. Początek imprezy o godz. 19.00
Zespół Pampeluna pochodzi z Koszalina, a powstał 07.07.07 w Krakowie. Występuje w nim aż trzech wokalistów, którzy śpiewają w językach latynoskich. Już w roku swojego debiutu zespół wziął udział w ośmiu festiwalach, na których zgarnął jedenaście nagród. W 2010 r. ukazała się pierwsza, bardzo dobrze przyjęta płyta Pampeluny - "La Curva". W tym samym roku zespół wystąpił na głównej scenie Przystanku Woodstock. Rok później doszli do finału Antyfest 2011 r. Obecnie zespół promuje swój drugi krążek "777".
Plan porównywany jest do wczesnego Alice In Chains, Pearl Jam, AC/DC, Foo Fighters, Soundgarden czy Guns'n'Roses, jednak zespół podkreśla swój własny styl - Gramy to co uda nam się improwizować na próbach. Nasze kompozycje są wynikiem przypadku i chaosu dzięki czemu każda z nich ma własną duszę i jest dziełem nastrojów, które mieliśmy w danym momencie. Gramy po prostu Mrock'n'Roll.
Trzecia grupa - Less Than Animals - zaprezentuje wybuchową mieszankę nowoczesnego hard rocka, post grunge i lekko progresywnego rozedrgania. 
 
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA