fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

Zbiórka książek i gier planszowych

materiały prasowe
Cierpisz na nadmiar książek i czasopism w domu? Zamiast oddawać na makulaturę, przynieś je do Klubu Kultury na Saskiej Kępie w Warszawie. Kawiarnia na dachu organizuje czytelnię dla mieszkańców
Książki i gry można je przynosić i wymieniać do końca sierpnia w godzinach działania Kawiarni, codziennie między 12.00 a 20.00.
Klub Kultury Saska Kępa mieści się przy ul. Brukselskiej 23. Jest filią Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2, w Warszawie. Budynek klubu nawiązuje stylem do funkcjonalizmu, obecnego w zabudowie Saskiej Kępy z lat dwudziestych i trzydziestych dwudziestego wieku. Przeszklona elewacja i architektura wpisują się w charakter zabudowy Saskiej Kępy, tworząc jej harmonijne dopełnienie i zamknięcie istniejącego układu urbanistycznego.
Na parterze znajdują się: galeria sztuki, przestrzeń kawiarni, sala konferencyjna oraz sala taneczna o rozsuwanych ścianach.
Na pierwszym piętrze: Sala Widowiskowa na sto pięćdziesiąt miejsc ze sceną, ekranem do projekcji filmowych, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, a także garderoby dla Artystów i zaplecze sceny.
Dach budynku tworzy taras w układzie amfiteatralnym z powierzchnią widokową i kawiarnią letnią.
W Klubie Kultury organizowane są pokazy filmowe, koncerty, wieczorki taneczne, wernisaże oraz kiermasze rodzinne.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA