fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Show-biznes

Okradali celebrytów

'Bling Ring'
Forum Film Poland
Nowy film laureatki Oscara Sofii Coppoli „Bling Ring", który od dziś jest na ekranach polskich kin, opowiada prawdziwą historię młodocianych włamywaczy z Hollywood
Grupa zwana Bling Ring, albo Hollywood Burglars kradła głównie biżuterię i luksusowe ubrania – łącznie łupy miały wartość ponad 3 milionów dolarów. Wśród ofiar znaleźli się m.in.: Paris Hilton (okradziona kilkakrotnie), Orlando Bloom i Miranda Kerr, Lindsay Lohan, Brian Austin Green i Megan Fox.
Celebrytka Paris Hilton zagrała w filmie samą siebie. – Znam sprawę, do której nawiązuje film, jak mało kto – mówiła. – W końcu te dzieciaki spustoszyły moje szafy. Uważam za zaszczyt być częścią filmu osoby tak utalentowanej, jak Sofia.
Frontman zespołu Bush, Gavin Rossdale, który wystąpił jako promotor nocnego klubu, nie krył swego podziwu dla Paris. – Każdy, kto chce zaistnieć w mediach, powinien ją poznać – twierdził. – Ujęła mnie ironicznym podejściem do swego wizerunku.
Sofia Coppola tak mówiła o współpracy z dziedziczką fortuny Hiltonów: – Dopuściła nas do swego prywatnego świata. Kręciliśmy w jej domu, który byłby właściwie niemożliwy do wiarygodnego odtworzenia w studiu. Gdy znalazłam się w jej garderobie z butami, byłam naprawdę podekscytowana. Prawdziwe włamanie miało przecież miejsce właśnie tutaj. Ten dom to prawdziwa egzotyka – wyznawała.
W księgarniach dostępna jest już książka „Bling Ring" autorstwa Nancy Jo Sales (wyd. Prószyński i S-ka). To jej artykuł, opublikowany na łamach „Vanity Fair", zainspirował Coppolę do napisania scenariusza.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA