fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom gdzie narodziły się filmy Marvela na sprzedaż

materiały prasowe
Dom należący do producenta Christopher Markus, twórcy takich filmów jak seria "Captain America", "Avengers" czy "Strażnicy Galaktyki", został wystawiony na sprzedaż.

Dom znajduje się w dzielnicy Silver Lake w Los Angeles i trafił na rynek nieruchomości z ceną 1,995 mln dolarów czyli około 7,6 mln złotych.

Christopher Markus, który był też producentem serii "Opowieści z Narnii" czy "Thor: Mroczny świat", powiedział, że najbardziej w tym domu lubi swoja pracownię, gdzie powstały pomysły na kolejne serie oparte na komiksach Marvela. Markus razem ze swoim biznesowym partnerem Stephenem McFeelyem pracowali tam razem, tworząc około ośmiu filmów, m.in. wszystkie "opowieści z Narnii" i kilka filmów opartych na komiksach, a także serial telewizyjny "Agent Carter".

Piętrowy, niepozorny, szary dom ma powierzchnie około 260 metrów kwadratowych  i znajduje się przy Maltman Avenue, na wzniesieniu nad Los Angeles. W domu są trzy sypialnie, cztery łazienki duży salon z kominkiem i kuchnia z jadalnią oraz biuro. Duża pracownia jest oddzielnym budynkiem, który był kiedyś domem dla gości.

Budynek został zbudowany w 1988 roku, a zaprojektował go dla siebie znany architekt Steven Hill. W 1999 roku postanowił go jednak sprzedać i budynek dość często zmieniał właścicieli, aż w 2005 roku kupił go Christopher Markus za 1,03 mln dolarów.

Teraz producent postanowił sprzedać dom, ponieważ szuka czegoś większego dla swojej rodziny i bliżej szkoły swoich dzieci.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA