fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom ze snów wielbiciela kreskówek Disneya

materiały prasowe
Z zewnątrz to całkiem zwykły dom na amerykańskich przedmieściach, ale w środku to prawdziwy raj dla fanatycznego wielbiciela kreskówek Disneya.

Ten kreskówkowy raj można kupić już za 888 tys. dolarów czyli za około 3,2 mln złotych.

Dwupiętrowy dom o powierzchni około 450 metrów znajduje się w miejscowości Windermere na Florydzie - całkiem niedaleko Walt Disney World Resort w Orlando.

Ma siedem sypialni, sześc łazienek - wszystkie bez wyjątku ozdobione gadżetami Disneya.

 

Jest łazienka z Myszką Miki i dzwoneczkiem oraz garderoba z rybką Nemo. Duża kuchnia też jest pełna gadżetów z kreskówek. Podobnie jak salon z widokiem na trawnik i jezioro Cawood oraz sala do gier.

 

Nawet parkiet jest ułożony w klasyczny disneyowski wzór Myszki Miki. Obecni właściciele są prawdziwymi entuzjastami kreskówek Disneya. Wszędzie są gadżety i plakaty z Goofym, Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, Piotrusiem Panem, Nemo, księżniczką Jaśminą oraz innymi postaciami z filmów.

 

Agencja nieruchomości zachwala nieruchomość jako idealną dla dużej rodziny. Przy domu jest też duży garaż na trzy samochody oraz warsztat. Działka na której stoi dom ma powierzchnię około 9 tys. metrów kwadratowych.

Ze sprzedaży domu i wyprowadzki obecnych właścicieli niezadowoleni są sąsiedzi. - To wspaniali ludzie. Oni kochają dzieci. Najlepsi sąsiedzi jakich można sobie wymarzyć - mówią sąsiedzi lokalnej prasie i dodają, że woleliby, by obecni właściciele nigdy się nie wyprowadzali.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA