fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Mieszkania+ w Nidzicy

materiały prasowe
Budowa lokali przy ul. Sportowej w Nidzicy rozpocznie się na początku 2022 roku – zapowiada spółka PFR Nieruchomości.

Czterokondygnacyjny budynek z 64 mieszkaniami o powierzchni od 39 do 71 mkw. powstanie w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego, za którą odpowiada spółka PFR Nieruchomości. Teren pod inwestycję wskazał samorząd.

Lokale będą wykończone w podstawowym standardzie (z pomalowanymi ścianami, panelami na podłogach, białym montażem, glazurą i terakotą w łazienkach i kuchni). Do mieszkań na parterze są przypisane przydomowe ogródki. Inwestor zaplanował też parking i plac zabaw. Za opracowanie projektu odpowiada pracownia architektoniczna Czora&Czora.

Budynek powstanie przy wjeździe do centrum Nidzicy.

To pierwsza lokalizacja na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w której będzie realizowana inwestycja w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego.

PFR Nieruchomości zaoferowała najemcom ponad 1 tys. mieszkań m.in. w Białej Podlaskiej, Wałbrzychu czy Kępicach. W budowie (Katowice, Kraków, Łowicz, Zamość, Radom) jest niemal 2,5 tys. lokali. Poza mieszkaniami w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego, spółka w największych polskich miastach ma niemal 2 tys. lokali w Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA