fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Trzaskowska nagrała spot. „Cztery słowa, w które wierzę”

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Bądźcie ze mną - apeluje Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, w swoim najnowszym wystąpieniu, opublikowanym na Facebooku.

- Jestem kobietą, matką i żoną. Jestem Polką. Jestem jedną z nas, bo my, kobiety tworzymy wspólnotę. Jesteśmy razem na dobre i na złe. Wspieramy się i stawiamy dobro naszych bliskich przed własnym. Obiecuję, że będę ciężko pracować i z całą siłą wzmacniać to, co nas łączy - mówi Trzaskowska w minutowym spocie. 

- Oto cztery słowa, w które wierzę, które definiują naszą kobiecą siłę. Łączenie - bo my, kobiety, mamy to we krwi. Sprawczość - bo to my, kobiety, pchamy sprawy naprzód. Odwaga - bo codziennie stawiamy czoła wielu problemom. I szacunek - bo wszyscy na niego zasługuj - wymienia żona prezydenta Warszawy. 

- Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Zdrowie, edukacja naszych dzieci i wnuków, bezpieczeństwo i równe szanse. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy supermoc. Bądźcie ze mną! - apeluje Małgorzata Trzaskowska.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA