fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Borys Budka: Rafał Trzaskowski to człowiek z sąsiedztwa

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Rafał Trzaskowski jest świetnym kandydatem, jest typem wojownika, pokazał jak wygrać w Warszawie. Myślę, że to dobrze, że jest naprawdę przekonany o tym, że w Polsce naprawdę musimy zmienić prezydenta - powiedział lider PO Borys Budka.

Rafał Trzaskowski, kandydat KO w wyborach prezydenckich, zapowiedział debatę na temat mediów publicznych.

To będzie rozmowa o tym, jaki powinien być kształt mediów publicznych - skomentował przewodniczący PO Borys Budka w rozmowie z Polsat News. 

- Widzimy tą tępą propagandę, na którą przeznaczane są miliardy złotych polskich podatników. Widzimy ten pęd za tym, żeby niszczyć każdego, kto ma inne zdanie. Dziś nie mamy mediów publicznych, mamy tępą propagandę, która zamiast informacji sączy jad, dezinformacje i niestety manipuluje. I będziemy się starali pokazać, jakie są zalety mediów publicznych w innym wydaniu - dodał.

Budka nie ogłosił, kto dołączy do sztabu wyborczego prezydenta Warszawy. Zapowiedział, że "są to osoby, które na kampaniach zjadły zęby".

-  Rafał Trzaskowski jest świetnym kandydatem, jest typem wojownika, pokazał jak wygrać w Warszawie. Myślę, że to dobrze, że jest naprawdę przekonany o tym, że w Polsce naprawdę musimy zmienić prezydenta - mówił.

- Rafał jest człowiekiem z sąsiedztwa, chłopakiem z Warszawy. Człowiekiem, który ma zarówno znajomych i przyjaciół na europejskich salonach, jak i przyjaciół, którzy są osobami mało znanym. To jest człowiek, z którym jak się porozmawia, to chce się iść tak samo na piwo, jak i porozmawiać o książkach - komentował.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA