Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.03.2020 20:20 Publikacja: 28.03.2020 20:20
Tomasz Grodzki
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Przyjętą dziś w nocy przez Sejm tarcza antykryzysową na początku przyszłego tygodnia zajmie się Senat. Wśród przepisów znalazł się również taki, który dopuszcza głosowanie korespondencyjne w przypadku osób przebywających w izolacji lub osób powyżej 60 roku życia.
Marszałek Senatu stwierdził, że tarcza antykryzysowa, nawet jeśli bardzo niedoskonała, powinna zostać podpisana jak najszybciej. Senatorowie nie zgodzą się jednak na rozmowy na temat ordynacji wyborczej.
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Międzynarodowe Forum Rolnictwa Regeneratywnego BIO_REACTION 2025 odbędzie się już 12 czerwca br. w Pierzchnie koło Kórnika.
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas