fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Kukiz'15 traci posła. Norbert Kaczmarczyk przechodzi do PiS

Wikimedia Commons, Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license, fot.12Karolina34
Chcę pracować dla ludzi, a tę misję doskonale rozumie prezes Jarosław Kaczyński - uzasadnia swoją decyzję poseł Norbert Kaczmarczyk.

Kaczmarczyk był posłem Kukiz'15 z okręgu tarnowskiego od 2015 roku.

Zmieniając barwy partyjne podziękował Pawłowi Kukizowi za szans e, jaka od niego dostał. Stwierdził, że jej nie zmarnował i nie zmarnuje, bo jego celem "zawsze była, jest i będzie praca dla ludzi".

"Praca dla ludzi – praca dla Polski. Tę misję doskonale rozumie prezes Jarosław Kaczyński. Właśnie w taki sposób działa Prawo i Sprawiedliwość" - napisał Kaczmarczyk.

Przypomniał też, że podczas sejmowych głosowań poparł wiele PIS-owskich ustaw " wspierających Polaków, polskie rodziny i naszą Ojczyznę".

Poseł zauważa, ze dzięki "sumiennej i rzeczowej pracy" PiS cieszy się w jego regionie "ogromnym powodzeniem". Uważa, że dla Partii Jarosława Kaczyńskiego będzie "wartością dodaną" - "jako głos młodego pokolenia. Jako reprezentant poglądów prawicowych – propolskich. Jako rolnik znający trud pracy na roli. Jako osoba zawsze wspierająca rodzinę i kultywująca tradycyjne wartości. Jako człowiek, który nie obawia się konkretnej pracy w Sejmie oraz w terenie. Praca dla ludzi! Praca dla Polski!" - kończy poseł.

Źródło: Kurier Tarnowski
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA