fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kochański & Partners Kancelarią Roku w całym regionie Europy Środkowej według The Lawyer

Kancelaria Kochański & Partners
materiały prasowe
Kancelaria Kochański & Partners otrzymała prestiżową nagrodę „The Lawyer Awards 2020” w kategorii „Kancelaria roku: Europa Środkowa”. To najwyższe wyróżnienie dla europejskich kancelarii prawnych.

Nagroda stanowi zwieńczenie wieloletniej ciężkiej, konsekwentnej pracy nad budowaniem marki, siły i efektywności Kochański & Partners. Kancelaria została doceniona w szczególności za wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w obsłudze prawnej klientów, strategiczne podejście do rozwoju na rynku regionalnym i międzynarodowym oraz tworzenie unikalnej kultury organizacyjnej.

Piotr Kochański, Partner Zarządzający i założyciel „Kochański & Partners" stwierdził:

„Dedykujemy tę nagrodę wszystkim naszym Klientom i Pracownikom, którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju i umocnienia pozycji firmy. Szczególnie dziękujemy Klientom Kochański & Partners, którzy nieustannie pokładają zaufanie w naszym doświadczeniu i kompetencjach. Dziękujemy również całemu naszemu zespołowi – wszystkie sukcesy naszej kancelarii były i są możliwe dzięki Wam, Waszej wiedzy, zaangażowaniu i pasji".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA