fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Rymarz Zdort doradzała European Logistics Investment (ELI)

Kancelaria Rymarz Zdort doradzała European Logistics Investment (ELI) w związku z podpisaniem dokumentacji transakcyjnej oraz z zakupem gruntu i budową nowoczesnego kompleksu produkcyjno-magazynowego w Radomiu.

Inwestycja przeprowadzona przez ELI, dynamicznie rozwijającą się platformę logistyczną w Polsce i jej partnera strategicznego Panattoni, będzie realizowana dla firmy AZZ Inc., notowanego na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producenta specjalistycznego sprzętu elektrycznego i dostawcę wyspecjalizowanych usług z różnych obszarów gospodarki na rynki globalne. Obiekt zostanie zrealizowany jako inwestycja build-to-suit (BTS) i będzie obejmował 10.700 mkw. powierzchni magazynowej, 2.100 mkw. powierzchni biurowej i parking dla ponad 90 pojazdów. Zakończenie prac planowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Pracami zespołu transakcyjnego kierował Piotr Fedorowicz, adwokat i partner kierujący praktyką nieruchomości. W skład zespołu transakcyjnego weszli: Karolina Bąkowska, adwokat i senior associate i Michał Kostewicz, associate.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA