fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Sieć Kancelarie RP wita cztery nowe Kancelarie

Sieć Kancelarie RP zrzesza 41 kancelarii prawnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Mamy zaszczyt powitać nowych Partnerów w naszym gronie.

Wśród nowych Partnerów znalazły się:

· Kancelaria Buszan Orłowski Przybylski-Lewandowski Adwokaci Radcowie Prawni, mająca swoją siedzibę w Sopocie. Kancelaria zajmuję się sprawami z zakresu nieruchomości, podatków, a także oferuje pomoc prawną osobom pokrzywdzonym przy procesie dystrybucji obligacji GetBack S.A.

· Kancelaria Adwokacka Kramer i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w kompleksowym doradztwie oraz obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych obejmującej wszelkie przejawy ich działalności w zakresie szeroko rozumianego prawa rynku kapitałowego.

· Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy z Bydgoszczy zajmuję się prawem cywilnym, procesami sądowymi, mediacjami, windykacją, prawem gospodarczym i korporacyjnym.

· Kancelaria Radców Prawnych Hryniów, Łebek i Partnerzy z Opola. Specjalizuję się m.in. w ochronie dóbr osobowych, prawie spółek oraz prawie sportowym.

Wszystkich Partnerów serdecznie witamy.

Źródło: Sieć Kancelarie RP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA