fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Piotr Rawski partnerem zarządzającym kancelarii Baker McKenzie

Fotolia
- Zgromadzenie wspólników Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k. wybrało adwokata Piotra Rawskiego na partnera zarządzającego kancelarii w Polsce. Zgodnie z przyjętymi zasadami, kadencja partnera zarządzającego Baker McKenzie trwa dwa lata.
- "Dziękuję moim Wspólnikom i Global Executive Committee za zaufanie i za powierzenie mi tej funkcji. Jestem jednocześnie świadomy jakie wyzwania niesie ona ze sobą. W ubiegłym roku obchodziliśmy jubileusz 25-lecia działalności Baker McKenzie w Polsce, co dodaje jeszcze bardziej wyjątkowego znaczenia mojej rozpoczynającej się kadencji, ale taka rocznica intensyfikuje również refleksje nad przyszłością. Od kilku lat realizujemy strategię biznesową, która pozwoliła nam zarówno na dostosowanie się do zmian rynkowych, jak również na wdrożenie nowoczesnych metod świadczenia usług, co spotkało się z bardzo dobrym odbiorem przez klientów." - powiedział Piotr Rawski, nowy partner zarządzający Baker McKenzie w Polsce.
Według mecenasa Rawskiego, jednym z najważniejszych wyzwań stojących obecnie przed kancelariami prawnymi jest przyciąganie młodych talentów, nie tylko prawników, którzy mogą realizować w nich swoje ambicje zawodowe:
"W mojej ocenie w następnych latach kluczowymi czynnikami sukcesu będą: umiejętność wykorzystania potencjału utalentowanych osób jakie przyciąga marka Baker McKenzie, a także wykorzystanie synergii, wynikającej z przynależności do tak innowacyjnej struktury jaką jest sieć biur Baker McKenzie na całym świecie", dodał Piotr Rawski.
 
Piotr Rawski kieruje Praktyką Prawa Pracy w kancelarii Baker McKenzie, specjalizuje się w prawie pracy ze szczególnym uwzględnieniem zwolnień grupowych oraz indywidualnych. Ponadto posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacji przedsiębiorstw (zarówno w zakresie aspektów korporacyjnych jak i prawno-pracowniczych) oraz transakcji outsourcingowych. Doradzał również w wielu prestiżowych transakcjach akwizycyjnych. Piotr Rawski jest także członkiem European Steering Committee, organu koordynującego prace wszystkich europejskich Praktyk Prawa Pracy Baker McKenzie.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA